Weather block (7.x-1.11) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: City
he: עיר

en: Key
he: מפתח

en: Not available
he: לא זמין
