Weather block (7.x-1.11) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Weather
ta: வானிலை

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Key
ta: சாவி

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை
