Weather block (7.x-1.11) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: City
th: จังหวัด

en: Key
th: คีย์

en: Not available
th: ไม่พร้อม
