Weather block (7.x-1.12) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Weather
bg: Времето

en: Current weather
bg: Текуща прогноза

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Temperature
bg: Температура

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)
