Weather block (7.x-1.12) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Temperature
ca: Temperatura

en: City
ca: Ciutat

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Not available
ca: No disponible
