Weather block (7.x-1.12) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Weather
es: Tiempo

en: Current weather
es: Clima actual

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Temperature
es: Temperatura

en: City
es: Ciudad

en: (disabled)
es: (desactivado)

en: Not available
es: No disponible

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: Taxonomies
es: Taxonomías

en: Display values
es: Mostrar valores
