Weather block (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri
