Weather block (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: City
lv: Pilsēta

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Current conditions
lv: Patreizējie laikapstākļi

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: Wind
lv: Vējš
