Weather block (7.x-1.12) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Weather
mn: Цаг агаар

en: Current weather
mn: Одоогийн цаг агаарын байдал

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Temperature
mn: Температур
