Weather block (7.x-1.13) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Weather
el: Καιρός

en: Current weather
el: Τρέχων καιρός

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: City
el: Πόλη

en: (disabled)
el: (απενεργοποιημένο)

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
