Weather block (7.x-1.13) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Weather
hi: मौसम

en: Current weather
hi: वर्तमान मौसम

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Not available
hi: अनुपलब्ध
