Weather block (7.x-1.13) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր
