Weather block (7.x-1.13) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Weather
mr: हवामान

en: Current weather
mr: सध्याचे हवामान

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Temperature
mr: तापमान
