Weather block (7.x-1.13) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Weather
ru: Погода

en: Current weather
ru: Текущая погода

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Temperature
ru: Температура

en: City
ru: Город

en: (disabled)
ru: (выключено)

en: Not available
ru: Недоступно

en: Application ID
ru: ID приложения

en: Select city
ru: Выберите город
