Weather block (7.x-1.13) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Weather
sk: Počasie

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Temperature
sk: Teplota

en: City
sk: Mesto

en: Not available
sk: Nedostupné
