Weather block (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Current weather
sv: Aktuellt väder

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Temperature
sv: Temperatur

en: City
sv: Stad

en: (disabled)
sv: (inaktiverad)

en: Not available
sv: Inte tillgänglig
