Weather block (7.x-1.13) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Weather
tr: Hava Durumu

en: Current weather
tr: Mevcut Hava Durumu

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: City
tr: Şehir

en: (disabled)
tr: (devre dışı)

en: Not available
tr: Mevcut değil
