Weather block (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Weather
no: Vær

en: Current weather
no: Været nå

en: High
no: Høy

en: Low
no: Lav

en: Temperature
no: Temperatur

en: City
no: By

en: Key
no: Nøkkel

en: Not available
no: Ikke tilgjengelig
