Weather block (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Weather
et: Ilm

en: Current weather
et: Ilm praegu

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Temperature
et: Temperatuur

en: City
et: Linn

en: Key
et: Võti

en: Not available
et: Mittesaadaval
