Weather block (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Weather
pt: Tempo

en: Current weather
pt: Tempo Actual

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Temperature
pt: Temperatura

en: City
pt: Município/Concelho

en: Key
pt: Chave

en: Not available
pt: Indisponível
