Weather block (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Weather
cs: Počasí

en: Current weather
cs: Aktuální počasí

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Temperature
cs: Teplota

en: City
cs: Město

en: Key
cs: Klíč

en: (disabled)
cs: (zakázáno)
