Weather block (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: City
cy: Tref

en: Key
cy: Allwedd
