Weather block (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Weather
da: Vejr

en: Current weather
da: Aktuelt vejr

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Temperature
da: Temperatur

en: City
da: By

en: Key
da: Nøgle

en: (disabled)
da: (deaktiveret)

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Taxonomies
da: Taksonomier
