Weather block (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Weather
ja: 天気

en: Current weather
ja: 現在の天気

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: City
ja: 市区町村

en: Key
ja: キー

en: (disabled)
ja: （無効）

en: Not available
ja: 利用不可
