Weather block (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weather
kn: ಹವಾಮಾನ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: (disabled)
kn: (ಅಶಕ್ತಗೊಂಡ)

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ
