Weather block (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Weather
pl: Pogoda

en: Current weather
pl: Obecna pogoda

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Temperature
pl: Temperatura

en: City
pl: Miasto

en: Key
pl: Klucz

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Partner ID
pl: ID partnera

en: Wind
pl: Wiatr

en: Display values
pl: Wyświetl wartości

en: Select city
pl: Wybierz miasto

en: Change location
pl: Zmień lokalizację

en: Local weather
pl: Lokalna pogoda

en: <- Move left
pl: <- Przesuń w lewo

en: Move right ->
pl: Przesuń w prawo ->
