Weather block (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: City
te: నగరం

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు
