Weather block (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Weather
is: Veður

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: City
is: Borg
