Weather block (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්
