Weather block (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم
