Weather block (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Weather
vi: Thời tiết

en: Current weather
vi: Thời tiết hiện tại

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: City
vi: Thành phố

en: Key
vi: Khóa

en: (disabled)
vi: (tắt)

en: Not available
vi: Không có sẵn
