Weather block (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Key
ast: Llave
