Weather block (7.x-1.9) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Key
fil: Susi
