Weather block (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Key
ka: გასაღები
