Weather block (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен
