Weather block (7.x-1.9) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Key
km: សំខាន់
