Weather block (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Weather
pt: Condições meteorológicas

en: Current weather
pt: Tempo atual

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Temperature
pt: Temperatura

en: City
pt: Cidade

en: Key
pt: Chave

en: (disabled)
pt: (desabilitado)

en: Not available
pt: Indisponível

en: Display values
pt: Mostrar valores
