Weather block (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Not available
az: Mövcud deyil
