Weather block (7.x-1.10) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Weather
fa: آب و هوا

en: Current weather
fa: آب و هوای جاری

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: City
fa: شهر

en: Key
fa: کلید

en: (disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Not available
fa: در دسترس نیست
