Weather block (7.x-1.10) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Key
jv: Kunci
