Weather block (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: City
lt: Miestas

en: Key
lt: Raktas

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Not available
lt: Negalima
