Weather_es (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: City
el: Πόλη

en: There are currently no locations.
el: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή τοποθεσίες.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
el: Είστε σίγουρος για τη διαγραφή της τοποθεσίας %name;

en: The location has been deleted.
el: Η τοποθεσία διαγράφηκε.
