Weather_es (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Temperature
uk: Температура

en: Operation
uk: Дія

en: City
uk: Місто

en: There are currently no locations.
uk: Наразі місця розташування відсутні.

en: Are you sure you want to delete the location %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити місце розташування %name?

en: The location has been deleted.
uk: Місце розташування вилучене.

en: Province
uk: Область

en: Add new location
uk: Додати нове місце розташування

en: Humidity
uk: Вологість
