Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Display units
bg: Покажи единици

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Caching
bg: Кеширане

en: State
bg: Статус

en: Temperature
bg: Температура

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Wind speed
bg: Скорост на вятъра

en: km/h
bg: км/ч

en: mph
bg: мили/ч

en: Knots
bg: Възли

en: meter/s
bg: м/с

en: Pressure
bg: Налягане

en: Beaufort
bg: Beaufort мащаб

en: Beaufort !number
bg: !number Beaufort мащаб

en: Celsius / Fahrenheit
bg: Целзий / Фаренхайт

en: Fahrenheit / Celsius
bg: Фаренайт / Целзий
