Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Display units
cs: Zobrazit jednotky

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: State
cs: Stav

en: Temperature
cs: Teplota

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Wind speed
cs: Rychlost větru

en: mph
cs: mil/h

en: Knots
cs: Uzlů

en: meter/s
cs: m/s

en: Pressure
cs: Tlak

en: inHg
cs: palců rtuti

en: mmHg
cs: milimetrů rtuti

en: City
cs: Město

en: Inches
cs: Palce

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Celsius / Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Fahrenheit / Celsius
cs: Fahrenheita
