Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Display units
da: Enheder

en: !speed km/h
da: !speed km/t

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: State
da: Status

en: Temperature
da: Temperatur

en: Wind speed
da: Vindhastighed

en: km/h
da: km/t

en: Knots
da: Knob

en: Pressure
da: Tryk

en: !speed knots
da: !speed knob

en: City
da: By

en: Inches
da: Tommer

en: Specify which units should be used for displaying the weather data.
da: Angiv hvilke enheder der skal bruges til visning af vejrdata.
