Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Display units
el: Μονάδες εμφάνισης

en: !speed mph
el: !speed μίλια/ώρα

en: !speed km/h
el: !speed χλμ/ώρα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: State
el: Κατάσταση

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Wind speed
el: Ταχύτητα ανέμου

en: km/h
el: χλμ/ώρα

en: mph
el: μίλια/ώρα

en: Knots
el: Κόμβοι

en: meter/s
el: μέτρα/δευτ.

en: Pressure
el: Ατμ. πίεση

en: hPa
el: hPA

en: !speed knots
el: !speed κόμβοι

en: !speed meter/s
el: !speed μέτρα/δευτ.

en: City
el: Πόλη

en: Beaufort
el: Μποφόρ

en: Beaufort !number
el: !number Μποφόρ

en: Celsius / Fahrenheit
el: Κελσίου / Φαρενάιτ

en: Fahrenheit / Celsius
el: Φαρενάιτ / Κελσίου

en: Specify which units should be used for displaying the weather data.
el: Ορισμός των μονάδων που θα χρησιμοποιούνται για την εμφάνιση των δεδομένων του καιρού.
