Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Caching
et: Puhverdamine

en: State
et: Olek

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Wind speed
et: Tuule kiirus

en: !speed meter/s
et: !speed m/s

en: City
et: Linn

en: Inches
et: Tollid
