Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Display units
fi: Yksiköt

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: State
fi: Tila

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Wind speed
fi: Tuulen nopeus

en: Knots
fi: Solmua

en: meter/s
fi: metriä /s

en: Pressure
fi: Paine

en: City
fi: Kaupunki

en: Inches
fi: Tuumat

en: Beaufort
fi: Boforia

en: Beaufort !number
fi: Boforia !number
