Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Display units
hr: Jedinice za prikaz

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: State
hr: Država

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita

en: Wind speed
hr: Brzina vjetra

en: Knots
hr: Čvorova

en: meter/s
hr: m/s

en: Pressure
hr: Tlak zraka

en: inHg
hr: in Hg

en: mmHg
hr: mm Hg

en: !speed knots
hr: !speed čvorova

en: !speed meter/s
hr: !speed m/s

en: Beaufort
hr: Beauforta

en: Beaufort !number
hr: !number Beauforta

en: Celsius / Fahrenheit
hr: Celzija/Fahrenheita

en: Fahrenheit / Celsius
hr: Fahrenheita/Celsiusa
